Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty kredytu w promocji
dla funkcjonariuszy i pracowników Policji
.

Pobierz ulotkę.

Zaświadczenie do zakładu pracy.
– oprocentowanie 6,55% ,   – prowizja 6,55%,  

– okres spłat od 3 do 120 miesięcy,  – kwota do  100 000 zł brutto, – do 20 000 netto nie wymagamy zgody współmałżonka

– bez poręczycieli, – proste formalności, – szybka decyzja kredytowa, – uruchomienie środków w dniu podpisania umowy, – preferowane zaświadczenie na naszym druku
        CEL FINANSOWANIA:

  • dodatkowa gotówka
  • refinansowanie kredytu o mniej atrakcyjnych warunkach
  • lub konsolidacja- połączenie kredytów w jeden dla zyskania lepszych warunków kredytowania

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Ostateczna decyzja i warunki kredytowania uzależnione są od indywidualnej oceny Klienta, w tym jego wiarygodności i zdolności kredytowej.

                               
Poniżej zestawienie Placówek Banku Pocztowego wraz z danymi kontaktowymi naszych doradców:

PLACÓWKA ADRES godziny otwarcia DORADCY Numery  kontaktowe e-mail:
Brzeg Piastowska 7,             49-300 Brzeg 9.00-17.00 Joanna Kuriata 783 944 753 77 88 88 132 j.kuriata@pocztowy.pl
Katarzyna Korycka 789785 299  k.korycka@pocztowy.pl
Głogów 1. Maja 1                                     67-200 Głogów 9.00- 17.00 Marta Balicka-Bigos 785 897 309   M.Balicka-Bigos@pocztowy.pl
Ewa Robak 785 897 308    e.robak@pocztowy.pl
Budowlanych 13 67-202 Głogów 9.00-17.00 Anna Chrabańska 519 045 513   a.chrabanska@pocztowy.pl
Patrycja Tomczyk 519 045 514   p.tomczyk@pocztowy.pl
 Jelenia Góra Pocztowa 9/10         58-500 Jelenia Góra 9.00- 17.00 Aleksandra Dul 502 620 272   a.dul@pocztowy.pl
Agnieszka Malinowska 519 670 395 75 61 61 604 a.malinowska@pocztowy.pl
Sygietyńskiego 8        58-508 Jelenia Góra 9.00-17.00 Joanna Szmuc 519 670 396   j.szmuc@pocztowy.pl
      k.korycka@pocztowy.pl
Kędzierzy- Koźle Judyma 2,                 47-220 Kędzierzyn Koźle 9.00-17.00 Katarzyna Orłowska 519 670 430   k.orlowska@pocztowy.pl
Oskar Chabraszewski 607 081 050   o.chabraszewski@pocztowy.pl
Kamila Maros 519 670 424    k.maros@pocztowy.pl
 Kłodzko Pl. Jagiełły 2                 57-300 Kłodzko 9.00-17.00 Agnieszka Pańczyszyn 785 897 710  74 88 48 850 a.panczyszyn@pocztowy.pl
Małgorzata Żebrak 785 897 711   m.zebrak@pocztowy.pl
Legnica Piastowska 72            59-220 Legnica 8.00 18.00 Beata Stępień 519 045 323   b.stepien@pocztowy.pl
Katarzyna Gałecka 519 045 322 k.cag@pocztowy.pl
Agnieszka Trochimowicz 519 045 571   k.galecka@pocztowy.pl
Złotoryjska 1                59-205  Legnica 9.00-17.00 Małgorzata Trębacz 519 045 572   m.trebacz@pocztowy.pl
Katarzyna Cag 724 691 944 a.trochimowicz@pocztowy.pl
Lubin  Kościuszki 11,         59-300 Lubin 9.00-17.00 Magdalena Madej 519 045 564 76 71 12 342 Magdalena.Madej@pocztowy.pl
Sylwia Kłosowska 519 045 601   s.klosowska@pocztowy.pl
Odrodzenia 4, 59-300 Lubin 9.00-17.00 Ewelina Stachura 785 897 296 76 88 88 801 e.stachura@pocztowy.pl
Justyna Łukasik 519 045 369   j.lukasik@pocztowy.pl
 Nysa B. Krzywoustego 21, 48-300 Nysa 9.00- 17.00 Beata Zając 785 897 330 77 88 88 130 b.zajac@pocztowy.pl
Barbara Szostak 785 897 331   b.szostak@pocztowy.pl
Opole Krakowska 46,             45-076 Opole 9.00-17.00 Małgorzata Cieślak 724 662 753 77 40 22 411 m.cieslak@pocztowy.pl
Anna Kowalik 519 045 262   a.kowalik@pocztowy.pl
Marcin Kuźnia 502 620 359   m.kuznia@pocztowy.pl
 Świdnica PL. Grunwaldzki 1,           58-100 Świdnica 9.00-17.00 Katarzyna Sławek-Krawczyk 519 045 319   K.Slawek-Krawczyk@pocztowy.pl
Karolina Rogala 785 897 942   k.rogala@pocztowy.pl
Aneta Korocińska 519 662 872   a.korocinska@pocztowy.pl
Wałbrzych Słowackiego 9,            58-300 Wałbrzych 8.00- 18.00 Jagoda Walewska 502 620 284 74 66 31 666 j.walewska@pocztowy.pl
Maja Wołek 502 620 553   m.wolek@pocztowy.pl
Marzena Piotrowska 519 045 354   m.piotrowska@pocztowy.pl
Wrocław Jedności Narodowej 47                                50-259 Wrocław 9.00-18.30 Dorota Piaskowska 724 695 022   d.piaskowska@pocztowy.pl
Katarzyna Kołodziejska 519 045 511   k.kolodziejska@pocztowy.pl
Małachowskiego   1-9 50-000 Wrocław 9.00-17.00 Joanna Andybur-Pokrzywa 519 045 562   J.Andybur-Pokrzywa@pocztowy.pl
Edyta Reślińska- Ligocka 785 045 340   E.Reslinska-Ligocka@pocztowy.pl
Dorota Brzezińska 785 897 245   d.brzezinska@pocztowy.pl
Krasińskiego 1     50-945 Wrocław 10.00- 18.00 Monika Wojtunik 783 994 370   m.wojtunik@pocztowy.pl
Maciej Kołodyński 519 045 308   m.kolodynski@pocztowy.pl
Bartłomiej Gospodarek 519 045 309   b.gospodarek@pocztowy.pl
Paulina Lutowska 724 695 017   p.lutowska@pocztowy.pl
Aleksandra Remowska 519 045 591   a.rembowska@pocztowy.pl
Agnieszka Badecka 725 330 134   a.badecka@pocztowy.pl
Marcin Raba 725 330 235 m.raba@pocztowy.pl
Zgorzelec Pułaskiego 15,            59-900 Zgorzelec 9.00-17.00 Katarzyna Porwisz 785 897 298   k.porwisz@pocztowy.pl
Bogumiła Wróblewska 785 897 297   b.wroblewska@pocztowy.pl

                                                        Jesteśmy po sąsiedzku
Pozdrawiam

Wioleta Bilewicz
Menadżer ds. Wsparcia Sprzedaży

tel.: 785 897 295
e-mail: w.bilewicz@pocztowy.pl