Dwa miesiące temu szesnastoletni Kuba syn naszego emeryta z Wrocławia dowiedział się, że w jego głowie zagnieździł się groźny i śmiertelny najeźdźca. Glejak mózgu. Ów podstępny barbarzyńca wybrał sobie niefortunne miejsce do rozegrania decydującej bitwy. Niefortunne dla obrońców. Pień mózgu. Kuba wymaga bardzo trudnej i niebezpiecznej operacji, która odbędzie się w Hanowerze. We Wrocławiu neurochirurdzy się poddali-  ich diagnoza  – guz jest nieoperacyjny! Warszawa „możemy przeprowadzić resekcję/ takie częściowe usunięcie poprzez wycięcie guza/ ale niestety max 20 – 30%. Guz to glejak,  który wycięty częściowo odrośnie. Lekarze z Hanoweru podjęli rzuconą rękawicę
i chcą stawić czoła temu, który odbiera życie i nadzieję. Początkowy koszt operacji to 50 tys. Euro, kolejne pieniądze będą potrzebne na dokończenie leczenia i rehabilitację.  Jeśli chcecie wziąć udział w  trudnej walce i wspomóc Kubę  wpłaćice choćby najniższą kwotę. Rodzina  założyła konto w fundacji

„Na Ratunek Dzieciom z chorobą Nowotworową” z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Ślężnej 114s/1 w której założono subkonto na nazwisko Jakub Witkowski 11116022020000000102142867.  
Ponadto w dniu 28 stycznia  Damian funkcjonariusz policji KP W-w Fabryczna zgłosił Kubę na „niebieską linię”.  Ojciec  Kuby jest byłym funkcjonariuszem KP W-w Śródmieście a od 3 lat jest na emeryturze. Prosi nas  „niebiescy bracia”  o pomoc w tej godzinie próby  dla syna.

Ponadto na Facebooku uruchomiono stronkę zrzutka.pl”  Pomagajmy Kubie Witkowskiemu w walce  o życie ” Niektórzy z kolegów” już się dołożyli – stokrotne dzięki ,  pozostałych prosimy  o wsparcie. Jeden procent przy rozliczeniu rocznym też się przyda! We wtorek 30.01.2017 roku Kuba  razem z  ojcem jedzie do Hanoweru na konsultacje, wstępny termin operacji, jeżeli nic złego się nie przepląta, choroba itd. to druga połowa lutego. A więc czasu nie wiele!

Serdecznie Wszystkich Was proszę o wsparcie  walki o dalsze życie KUBUSIA!  I z góry wszystkim Wam dziękuję.

 

Prezydium ZW NSZZ P

Woj. dolnośląskiego

 

Link do zrzutki. Pl

 

https://zrzutka.pl/cy8dtg

 

Liczymy na Was przyjaciele