Prawie 10 tysięcy osób, przedstawiciele 900 firm,  wzięło udział w 13 charytatywnym  Biegu Firmowym 2019 we Wrocławiu. Bieg był doskonałą okazją do zebrania funduszy na leczenie i rehabilitację piątki małych dzieci wrocławskiej Fundacji Everest. Dzieci fundacji leczone są na wiele ciężkich chorób, często wymagające całodobowej opieki.
Każdy z zawodników, 5 osobowych drużyn, miał do przebiegnięcia 5 km trasę, łącznie 25 km, biegnącą w okolicach Wrocławskiego Stadionu Olimpijskiego po terenach nadodrzańskich.  W tym szczytnym biegu wzięła udział drużyna policjantów z Komisariatu Policji Wrocław Fabryczna, wyposażona w nasze logo,  na czele, której stanęła Przewodnicząca Koła NSZZ Policjantów Katarzyna Kornalska. Godnie reprezentowali Wrocławską Policję i NSZZ Policjantów.
Bieg Firmowy to również idealna okazja do integracji ze współpracownikami oraz miłego spędzenia czasu z rodziną! Jak co roku podczas wydarzenia dostępnych będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych wspólnie z Partnerami. Nie zabrakło także rozrywki dla najmłodszych uczestników w postaci animacji dla dzieci i Biegu Krasnala. Dzieci mogły zasmakować zdrowej, sportowej rywalizacji właśnie w ramach tego wydarzenia! Dystans dostosowany jest do odpowiednich kategorii wiekowych: 3-6 latki pobiegną na dystansie 60m, 6-9 latki pobiegną na 100m, a 10-12 latki będą rywalizować w biegu na 150m. Na mecie każdy Krasnal otrzyma pamiątkowy medal. Zapisy na Bieg są bezpłatne i odbywają się na terenie miasteczka biegowego w Biurze Biegu Krasnala.
Bieg Firmowy 2019