10 Bieg z Policją – FINAŁ

31 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 250 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty w związku z tym na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

Impreza ta rozpoczęła się 31 sierpnia 2019r. o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów.

Ponad 250 biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Impreza ta jest już na stałe wpisana do policyjnego kalendarza imprez sportowych. Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

W kategorii NSZZP kobiet najlepszą zawodniczką okazała się: Anna Ficner. Drugie miejsce zajęła Joanna Woźniak-Cieślar, natomiast trzecia była Natalia Mazanek.

W kategorii NSZZP mężczyzn zwyciężył Oślizło Łukasz. Wicemistrzostwo zdobył Arkadiusz Połeć. Miejsce trzecie zajął Maciej Wojciechowski.