Wczasy NSZZ Policjantów Mielno 2020         (http://www.krokus.ta.pl/)

Formularz zgłoszenia na wczasy Mielno 2020

Informacja Wczasy Mielno 2020

 

Koleżanki i koledzy związkowcy informujemy, że od dnia 13 styczna 2020 roku rozpoczynamy zapisy na turnusy wypoczynkowe dla członków NSZZP realizowane na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Mielnie.
Terminy 10-dniowych turnusów wraz z wykazem pokoi i domków będących do naszej dyspozycji zawarte zostały w ogłoszeniuzałącznik nr 1.
Zapisy odbywając się wyłącznie poprzez zgłoszenie przy użyciu formularza (załącznik nr 2) na maila: zwnszzpwroclaw@gmail.com  lub  fax 871 141 71.
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od członków NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. Decyduje kolejność zgłoszeń przy rezerwacji terminów.
Po dokonaniu zgłoszenia osoba dokonująca rezerwacji dostaje od nas telefonicznie informację o przydzieleniu terminu turnusu oraz wyliczenie kwoty należnej do zapłaty.
Zapłaty dokonujemy na numer rachunku bankowego ZW NSZZP we Wrocławiu – wskazany w informacji z potwierdzeniem rezerwacji.
Płatności za zarezerwowany turnus można dokonywać:
– w przypadku zaliczki jest to połowa kwoty wskazanej w wyliczeniu po dokonaniu potwierdzenia rezerwacji  (na dzień 14 lutego br.) i płatna w terminie do 28 lutego 2020 roku – wówczas nie naliczamy jeszcze zniżki 20% w ramach dofinansowania ZW. Druga rata płatana do 29 maja 2020 roku – dopiero wtedy naliczmy 20 % zniżkę od całości jako dofinansowanie ZW. Zainteresowany dostaje od nas informację z dokładnymi wyliczeniami kwot.
– w przypadku wpłaty całej kwoty na dzień 28 lutego 2020 roku, naliczamy od razu przysługującą 20 % refundację z dofinansowania ZW.
UWAGA – dofinansowanie 20 % kwoty przez ZW, przysługuje jedynie dla członka NSZZP – jako wnioskodawcy oraz najbliższych członków jego rodziny tj. żona (partner/ka) i dzieci. W przypadku zamiaru zabrania ze sobą dodatkowych osób (osoby trzecie), należy bezwzględnie zgłosić te osoby na formularzu, celem zapewnienia miejsc noclegowych oraz wyżywienia, natomiast zapłata w wymiarze 100% stawki z cennika OSW “Krokus” dokonywana jest indywidualnie w kasie ośrodka .
Opłaty dodatkowe jak klimatyczna, parking za pojazd, dopłata za pobyt z psem lub kotem (wyłącznie w domku campingowym) dokonywane są indywidualnie przez zainteresowanego na miejscu w kasie ośrodka.
Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 17.00 w dniu rozpoczęcia turnusu, natomiast opuszczenie pokoi (domków) i miejsca parkingowego następuje w ostatnim dniu turnusu do godz. 10.00.