Mundurowi pełniący na co dzień służbę na ternie miasta i powiatu wrocławskiego, serdecznie zapraszają do zbiórki krwi. Funkcjonariusze zawsze chętnie włączają się do udziału w tego typu przedsięwzięcia, szczególnie mając na uwadze fakt, że wszyscy jesteśmy spokrewnieni służbą. Niestety partnerka jednego z policjantów z Wrocławia, uległa poważnemu wypadkowi i potrzebna jest teraz dla niej krew grupy A-. Do oddawania tego życiodajnego płynu zachęcamy wszystkich krwiodawców. Szczegóły poniżej…

Akcja wrocławskich policjantów ma na celu pomoc partnerce kolegi, która to w ostatnim czasie uległa poważnemu wypadkowi. Udział w niej zagwarantowali już pracownicy i policjanci, którzy na co dzień działają na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców Wrocławia i powiatu wrocławskiego. Zachęcają także wszystkich, chcących pomagać innym, aby przyłączyli się do naszej akcji.

Zbiórka krwi prowadzona jest stale, należy tylko podczas oddawania krwi (dowolnej grupy) zaznaczyć, że jest dla: pani Magdaleny Lewandowskiej, szpital przy ul. Borowskiej, grupa krwi A-.

Tego typu akcje, zawsze są ważnym wydarzeniem dla funkcjonariuszy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu, bo kto inny niż mundurowi ze służb niosących pomoc innym, spotyka się z ludzką tragedią i wie, jak cenna jest krew.

Policjanci z góry dziękują za udział w zbiórce.

asp. szt. Łukasz Dutkowiak