PZU – większe zabezpieczenie funkcjonariuszy i pracowników na najgorsze następstwa zarażenia wirusem COVID-19

Szanowni Państwo, jednym z istotnych problemów pracownika służb mundurowych jest obawa, jak poradzi sobie jego rodzina z konsekwencjami wynikającymi z charakteru jego pracy (stres, zmęczenie psychiczne i fizyczne), które mogą doprowadzić do przedwczesnej śmierci (w wyniku zawału, udaru, czy nieszczęśliwego wypadku) i pozostawienia rodziny bez części dochodu. Dodatkowo, dzisiaj, ta obawa jest wzmożona epidemią COVID-19. Chcemy zwiększyć poczucie Państwa bezpieczeństwa nie tylko dzisiaj (podwyższając świadczenie, jeśli przyczyną zdarzenia jest zakażenie COVID-19), ale również w przyszłości, ponieważ stres i zmęczenie towarzyszą tej pracy zawsze. W odpowiedzi na powyższą potrzebę przygotowaliśmy propozycję umożliwiającą większe zabezpieczenie funkcjonariuszy i pracowników na najgorsze następstwa zarażenia wirusem COVID-19 (koronawirus).

Dodatkowo:  Osoby, które przystąpią do oferty od 1 maja 2020 r. lub 1 czerwca 2020 r. będą objęte ochroną bez karencji.  Minimalna liczba ubezpieczonych wymagana do uruchomienia oferty to 30 pracowników.  Propozycję kierujemy do pracowników, bez względu na wiek.  Jeśli pracownik posiada już inne grupowe ubezpieczenie w PZU Życie SA, wypłata świadczeń odbywa się niezależnie z każdej polisy zgodnie z zawartą umową.

Jak przystąpić do ubezpieczenia:  Zapoznaj się z ofertą i OWU.  Wypełnij i dostarcz deklarację przystąpienia do Zespołu Finansów KWP we Wrocławiu.  Załóż konto na mojePZU by uzyskać dostęp do polisy w dowolnym momencie.

W przypadku pytań proszę o kontakt z Menedżerem ds. Sprzedaży Korporacyjnej Ewą Boryńską tel. 666 880 281. W załączeniu oferta, ogólne warunki ubezpieczenia oraz deklaracja przystąpienia.

Poniżej materiały informacyjne i deklaracja przystąpienia.