Wczasy Mielno 2021 – zapisy ruszają

Koleżanki i koledzy związkowcy informujemy, że od dnia 8 stycznia 2021 roku rozpoczynamy zapisy na turnusy wypoczynkowe dla członków NSZZ Policjantów realizowane na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego w Mielnie.

Terminy 10-dniowych turnusów wraz z wykazem pokoi i domków będących do naszej dyspozycji zawarte zostały w ogłoszeniu,

załącznik nr 1 INFORMACJA . załącznik nr 2 ZGŁOSZENIE .

Zapisy odbywając się jedynie poprzez zgłoszenie przy użyciu formularza na maila: zwnszzpwroclaw@gmail.com .

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od członków NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. Decyduje kolejność zgłoszeń przy rezerwacji terminów.

Po dokonaniu zgłoszenia osoba zainteresowana dostaje od nas telefonicznie informację o przydzieleniu terminu turnusu oraz wyliczenie kwoty należnej do zapłaty. Zapłaty dokonujemy na numer rachunku bankowego ZW NSZZP we Wrocławiu – wskazany w informacji z potwierdzeniem rezerwacji.

Płatności za potwierdzoną rezerwację należy dokonywać:

– w przypadku zaliczki jest to połowa kwoty wskazanej w wyliczeniu po dokonaniu potwierdzenia rezerwacji i płatna w terminie do 28 lutego 2021  roku – przy pierwszej racie wpłaty nie naliczamy jeszcze zniżki 20% w ramach dofinansowania ZW. Druga rata płatana do 15 maja 2021 roku , wówczas dopiero naliczmy 20 % zniżkę od całości jako dofinansowanie ZW. Zainteresowany dostaje od nas informację z dokładnymi wyliczeniami kwot.

– w przypadku wpłaty całej kwoty na dzień 28 lutego 2021 roku, naliczamy od razu 20 % refundację z dofinansowania ZW.

UWAGA – w związku z obecnymi ograniczeniami w zakresie realizacji zorganizowanych form wypoczynku, z uwagi na zagrożenie epidemiczne COVID-19, będziemy na bieżąco informować na naszej stronie ZW o możliwościach bezpiecznego skorzystania z turnusów w zarezerwowanych terminach. W przypadku barku możliwości ich realizacji przez wprowadzenie dodatkowych obostrzeń lub zakazów, wszystkie wpłaty zostaną zwrócone osobom dokonującym rezerwacji. 

PRZYPOMINAMY – dofinansowanie 20 % kwoty przez ZW przysługuje jedynie dla członka NSZZP – jako wnioskodawcy oraz najbliższych członków jego rodziny tj. żona (partner/ka) i dzieci. W przypadku zamiaru zabrania ze sobą dodatkowych osób (osoby trzecie), należy bezwzględnie zgłosić te osoby na formularzu, celem zapewnienia miejsc noclegowych oraz wyżywienia, natomiast zapłata w wymiarze 100% stawki z cennika OSW “Krokus” dokonywana jest indywidualnie w kasie ośrodka .

Opłaty dodatkowe jak klimatyczna, parking za pojazd, dopłata za pobyt z psem lub kotem (wyłącznie w domku campingowym) dokonywane są indywidualnie przez zainteresowanego na miejscu w kasie ośrodka.

Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 17.00 w dniu rozpoczęcia turnusu, natomiast opuszczenie pokoi (domków) i miejsca parkingowego następuje w ostatnim dniu turnusu do godz. 10.00.