“W dniu 03 lipca w godzinach  wieczornych w trakcie przeprowadzanej interwencji, sprawca kilkukrotnie postrzelił naszego kolegę policjanta z Bolesławca. Funkcjonariusz po przetransportowaniu przez LPR do szpitala we Wrocławiu przeszedł kilkugodzinną skomplikowaną operację. Jak przekazali lekarze doznał On obrażeń głównie twarzoczaszki, rany penetrującej okolicy oczodołu prawego i dwóch ran postrzałowych ramienia. Nasz kolega ma żonę i dziecko. Od wielu lat jest członkiem związku zawodowego policjantów. 

Jedno już teraz jest pewne! Obrażenia których doznał policjant będą wymagały specjalistycznej opieki lekarskiej, rekonstrukcji oraz wielu rehabilitacji, co będzie się wiązało z ogromnymi kosztami. Mając powyższe na uwadze prosimy o dobrowolne wpłaty na rzecz poszkodowanego policjanta!

W załączeniu numer rachunku bankowego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego, na który można dokonywać dobrowolne wpłaty:

 14 1020 5226 0000 6102 0551 4130 – Bank PKO BP z tytułem: “Zbiórka na rzecz rodzin poszkodowanego policjanta z Bolesławca.

oraz link do zbiórki:  https://zrzutka.pl/zjd5zw

fb-share-icon