Według PiS studia w wolnej Polsce są służbą dla totalitarnego państwa karaną dziś odebraniem emerytury – Roman Brzuchalski, mł. insp.

IPN i MSW, działając wspólnie i w porozumieniu, nie dopełnili obowiązków oraz przekroczyli swoje uprawnienia, co w konsekwencji doprowadziło do nieuprawnionego, złodziejskiego zaboru mojego mienia w postaci trzech czwartych emerytury przyznanej mi w 2012 roku.

Jest mi przykro, potraktowano mnie gorzej niż przestępców, których ścigałem, ponieważ oni na podstawie zebranych przeze mnie dowodów odbywali karę pozbawienia wolności i mają liczone do emerytury po 0,7% za rok. Jestem od nich gorszy, mnie wyliczono 0,0%.

Jestem traktowany gorzej niż emerytowany funkcjonariusz SS, któremu państwo niemieckie wypłaca emeryturę za okres II wojny światowej, ponieważ sąd nie był w stanie udowodnić mu winy (to nic, że służył w organizacji zbrodniczej na rzecz totalitarnego państwa, co zostało orzeczone przez międzynarodowy sąd).

Mój syn, który był tak dumny z taty policjanta, oświadczył, że kończy studia (pozostała mu obrona) i wyjeżdża z Polski. Nie chce żyć w kraju, który w taki sposób traktuje swoich obywateli (orzekanie winy i kary bez wyroku sądowego, odpowiedzialność zbiorowa itp.). Myślałem, że na starość będę miał pomoc i oparcie, jednak nie dziwię mu się.

Czytaj dalej http://wyborcza.pl/7,95891,22051935,wedlug-pis-studia-w-wolnej-polsce-sluzba-dla-totalitarnego.html

 

 

 

fb-share-icon