Mężczyzna ugryzł policjanta i zmarł

Z informacji, do których dotarł portal „TVN Warszawa” wynika, że dziś o godzinie 2 w nocy przy ulicy Myśliborskiej 90 na warszawskiej Białołęce podczas interwencji policyjnej zmarł 36-letni mężczyzna.Informacja ta została potwierdzona przez rzecznika prasowego Komendy Stołecznej Policji. Do zdarzenia doszło w środku nocy, gdy zmotoryzowany patrol dostrzegł stojące na nieogrodzonej posesji srebrne BMW X6 i mężczyznę kręcącego się wokół samochodu. Funkcjonariusze wylegitymowali 36-latka, a w jego aucie znaleźli skradzione tablice rejestracyjne oraz biały proszek i susz roślinny.

– Mężczyzna, który stał przy samochodzie stawał się coraz bardziej agresywny. Ugryzł jednego z policjantów. Ranny funkcjonariusz trafił do szpitala, a na miejsce wezwano posiłki. Konieczne było użycie siły fizycznej w postaci chwytów obronnych. W trakcie interwencji mężczyzna upadł na ziemię. Policjanci próbowali udzielić mu pomocy, ale nie udało się go uratować i zmarł – powiedział rzecznik kom. Sylwester Marczak.

Na miejsce zdarzenia przybył zespół kontroli, śledczy oraz przedstawiciel prokuratury, rozpoczęło się dochodzenie, które ma na celu wyjaśnienie przyczyn zgonu ofiary oraz tego, czy do śmierci nie przyczynili się interweniujący policjanci.

Według ustaleń reporterów z „TVN Warszawa” zmarły 36-latek miał wcześniej konflikty z prawem.

źródło: TVN Warszawa / Gazeta Trybunalska

źródło: https://www.kryminalnapolska.pl/2017/09/20/mezczyzna-ugryzl-policjanta-zmarl/#

fb-share-icon