Nowe komisariaty i posterunki w województwie podlaskim. Gdzie pojawią się nowe posterunki? Plany budowy nowych posterunków policji

Komisariat to ładny, nowoczesny budynek jakiego nie powstydzi się żadne miasto. Podlaska policja czerpie z programu modernizacji 2017-2020. Warto też zauważyć, że podlascy policjanci używają zimowych kurtek służbowych, stalowych od których u nas się już odchodzi na korzyść płaszczy.

W poniedziałek w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Białymstoku odbył się briefing prasowy Sekretarza Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosława Zielińskiego, który przedstawił plany inwestycyjne związane z budową posterunków Policji na terenie województwa podlaskiego. W poniedziałek w budynku Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku Jarosław Zieliński przedstawił plany inwestycyjne związane z budową posterunków Policji na terenie województwa podlaskiego.
(…)

na terenie Podlasia planowana jest budowa 6 posterunków Policji, które będą finansowane z programu modernizacji Policji w latach 2017-2020. Podczas wystąpienia Pan Minister podkreślił, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społeczeństwa, najpóźniej, do 2020 roku, powstaną posterunki Policji w Grodzisku, Sokołach, Zaściankach, Sztabinie, Raczkach i Szypliszkach. (…)

Czytaj więcej: http://www.poranny.pl/porannytv/a/nowe-komisariaty-i-posterunki-w-wojewodztwie-podlaskim-gdzie-pojawia-sie-nowe-posterunki-plany-budowy-nowych-posterunkow-policji,12909413/

fb-share-icon