Wałbrzych – III Mistrzostwa Policjantów w Tenisie Stołowym. 18 maja 2018 – Galeria Fotograficzna

W dniu 18 maja 2018 roku na pięknej sali Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Aqua-Zdrój w Wałbrzychu po raz trzeci rozegrano Otwarte Mistrzostwa Policjantów woj. dolnośląskiego w Tenisie Stołowym.

W zawodach brało udział 34 zawodniczek i zawodników z woj. dolnośląskiego ,zachodniopomorskiego i lubelskiego. Turniej rozegrany został  na dwunastu stołach i po kilkugodzinnej rywalizacji stojącej na bardzo wysokim poziomie jak określili to zawodnicy  oraz kibice wyłoniono zwycięzców :

Kategoria OPEN

I Miejsce Rybikowski Przemysław- KPP Polkowice

II Miejsce Butrym Dariusz- KPP Lubań

III Miejsce Stróżak Janusz ZW NSZZ Policjantów woj. lubelskiego

 

Kategoria Emeryt Policji

I Miejsce Kawałkowski Piotr- Głogów

II Miejsce Gorczyca Marian-Wałbrzych

III Miejsce Sobiesiak Marek- Dzierżoniów

 

Kategoria Drużynowa

I Miejsce –  I Drużyna ZW NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego

w osobach  Przemysław Rybikowski, Dariusz Butrym i Ewaryst Zasadziński

II Miejsce Drużyna ZW NSZZ Policjantów woj. lubelskiego w osobach Janusz Stróżak , Artur Cękalski i Wojciech Mróz

III Miejsce Drużyna ZW NSZZ Policjantów woj. zachodniopomorskiego w osobach Sylwia Purlis , Przemysław Andrzejewski i Robert Łukojć

Puchar  Fair Play został przyznany Kol. Sylwii Purlis ze Szczecina.

 

Turniej zorganizował Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego wraz z Wydziałem Doboru i Szkolenia KWP we Wrocławiu oraz z Zarządem Terenowym NSZZ Policjantów KMP w Wałbrzychu. Również Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego był fundatorem  nagród i pucharów w kategorii OPEN, zaś w kategorii Emeryt puchary ufundowane zostały przez PREZESA Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego Pana Kamila Skrzypczaka , a w kategorii Drużynowej przez Pana Romana Szełemeja Prezydenta Miasta Wałbrzycha. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, medale i tabliczki min. z logo zawodów . Na uwagę zasługuje fakt,  iż na wszystkich pamiątkach z turnieju  znajdowały się symbole nawiązujące do 100 rocznicy odzyskania Niepodległości Polski.

Przed powrotem do domu zawodnicy i organizatorzy  zjedli wspólny obiad w restauracji hotelowej obiektu. Dziękujemy bardzo serdecznie prowadzącemu zawody Panu Tomaszowi Durajczykowi oraz wszystkim pracownikom Wałbrzyskiego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego Aqua-Zdrój za życzliwość i profesjonalną pomoc w każdym zakresie.

 

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom sportowej rywalizacji i już dziś zapraszamy na kolejny turniej.

Prezydium  ZW NSZZ P  Woj. dolnośląskiego

 

Galeria Tutaj.

fb-share-icon