Koleżanki i koledzy związkowcy informujemy, że od dnia 1 lutego 2024 roku rozpoczynamy zapisy na turnusy wypoczynkowe dla członków NSZZP realizowane na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego „KROKUS” w Mielnie w okresie od 20 czerwca do 31 sierpnia 2024 roku.
Terminy 10-dniowych turnusów wraz z wykazem domków będących w naszej dyspozycji zawarte zostały w ogłoszeniu.
Zapisy odbywają się jedynie poprzez zgłoszenie przy użyciu formularza przesłanego na maila: zwnszzpwroclaw@gmail.com .
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od członków NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. Decyduje kolejność zgłoszeń przy rezerwacji terminów.
Po dokonaniu zgłoszenia osoba zainteresowana dostaje od nas telefonicznie (SMS) informację o przydzieleniu numeru domku, terminu turnusu oraz wyliczenie kwoty należnej do zapłaty. Płatności dokonujemy na numer rachunku bankowego ZW NSZZP we Wrocławiu – wskazany w informacji z potwierdzeniem rezerwacji.
Kwoty płatności :
– w przypadku wpłaty jedynie zaliczki jest to połowa kwoty wskazanej w wyliczeniu po dokonaniu potwierdzenia rezerwacji i płatna w terminie do 29 lutego 2024 roku – przy pierwszej racie wpłaty nie naliczamy jeszcze zniżki 20% w ramach dofinansowania ZW. Druga rata płatna do 30 kwietnia 2024 roku , wówczas dopiero naliczamy 20 % zniżkę od całości jako dofinansowanie ZW. Zainteresowany dostaje od nas informację z dokładnymi wyliczeniami kwot.
– w przypadku wpłaty całej kwoty na dzień 29 lutego 2024 roku, naliczamy od razu 20 % refundację z dofinansowania ZW.
UWAGA – wszystkie pobyty sprzedawane są z pełnym wyżywieniem (z wyłączeniem porcji żywieniowych 50% dla dzieci w wieku 3-10 lat) , nie zwracamy kosztów za nie wykorzystane posiłki.
PRZYPOMINAMY – dofinansowanie 20 % kwoty przez ZW przysługuje jedynie dla członka NSZZP – jako wnioskodawcy oraz najbliższych członków jego rodziny tj. mąż/żona (partner/ka) i dzieci. W przypadku zamiaru zabrania ze sobą dodatkowych osób (osoby trzecie), należy bezwzględnie zgłosić te osoby na formularzu, celem zapewnienia miejsc noclegowych oraz wyżywienia, natomiast zapłata w wymiarze 100% stawki z cennika OSW “Krokus” dokonywana jest indywidualnie w kasie ośrodka .
Opłaty dodatkowe takie jak: klimatyczna, parking za pojazd, dopłata za pobyt z psem lub kotem dokonywane są indywidualnie przez zainteresowanego na miejscu w kasie ośrodka.
Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 17.00 (kolacja) w dniu rozpoczęcia turnusu, natomiast opuszczenie domków i miejsca parkingowego następuje w ostatnim dniu turnusu do godz. 10.00 (po śniadaniu).
Prezydium ZW NSZZP woj. dolnośląskiego.

fb-share-icon