Bieg z Policją – FINAŁ

26 sierpnia o godzinie 16.00 na starcie wielkiego finału Biegu z Policją stanęło ponad 200 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Impreza miała charakter otwarty. Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji.

Organizatorem 8 Biegu była: Komenda Powiatowa Policji w Górze, Fundacja Pomocy Szkole im. E. Machniewicza w Górze, Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Górze, Ośrodek Kultury Fizycznej w Górze, Grupa Inicjatywy Turystycznej SEZESKO.

Impreza ta rozpoczęła się 26 sierpnia 2017 roku o godzinie 16.00 na stadionie sportowym w Górze. Do wspólnej rywalizacji w biegu na 10 kilometrów stanęli wszyscy chętni uczestnicy zawodów.
Ponad dwustu biegaczy w duchu sportowej rywalizacji walczyło o tytuł najlepszych w poszczególnych kategoriach. Pierwsi na mecie zawodnicy przybiegli już po niecałych 30 minutach. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

W kategorii NSZZP klasyfikacja wyglądała następująco:

Klasyfikacja Kobiet

  1. MARCINIAK EDYTA – Kalisz
    2. TRESENBERG AGATA – Zielona Góra
    3. WOŹNIAK CIEŚLAR JOANNA – Żary

 

Klasyfikacja Mężczyzn

  1. THIEL ADAM – Lębork
    2. MARCJANEK ŁUKASZ – Szczytna
    3. CEREMUGA MATEUSZ – Orzesze

Patronat honorowy nad biegiem objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Na zwycięzców oraz wszystkich uczestników imprezy czekało wiele atrakcji. W kategorii OPEN były to nagrody finansowe, a w Mistrzostwach Polski Policjantów nagrody rzeczowe.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

fb-share-icon