Zostań Policjantem. Komendant Główny Policji ustalił dodatkowy termin przyjęć

 

Dolnośląski garnizon, oprócz planowanego doboru, przyjmie jeszcze dodatkowych kilkunastu funkcjonariuszy. Komendant Główny Policji ustalił dodatkowy termin na dzień 21 maja 2018 roku. Jeśli jesteś osobą, która chce w życiu robić coś pożytecznego dla innych obywateli i poprzez swoje profesjonalne działanie mieć wpływ na bezpieczeństwo, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki zatrudnienia – zostań jednym z nas. Zastanawiasz się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok. Nie czekaj, aż ktoś inny zajmie Twoje miejsce. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju, a liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość stałego poszerzania horyzontów oraz  zdobywania nowych umiejętności i pogłębiania wiedzy w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać na stronie www.policja.pl oraz pod numerem telefonu 071/340-40-44, a także osobiście w Wydziale Doboru Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu i każdej komendzie miejskiej/powiatowej Policji województwa dolnośląskiego. Tu znajdziesz więcej informacji – KLIKNIJ.

TERMINY I LIMITY PRZYJĘĆ DO SŁUŻBY W POLICJI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO.

20 marca 2018 r.:  42 osoby
29 marca 2018 r.: 10 osób

21 maja 2018 r.  15 osób
2 lipca 2018 r.:  70 osób
24 września 2018 r.: 80 osób
27 grudnia 2018 r.:  100 osób

asp. szt. Łukasz Dutkowiak

źródło: http://www.wroclaw.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/zostan_policjantem__komendant_glowny_policji_ustalil_dodatkowy_termin_przyjec

fb-share-icon