Groźnie wyglądająca kolizja na ul. Diamentowej. Uczestnicy nie doczekali się na patrol policji (zdjęcia)

 

W poniedziałek wieczorem na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Romera doszło do groźnie wyglądającej kolizji. Uczestnicy zdarzenia nie doczekali się na patrol policji.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godzin 21:30 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Romera. Jak ustaliliśmy na miejscu, kierujący pojazdem marki Seat, skręcając w lewo w ul. Romera doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Renault, którego kierowca poruszał się od strony ul. Wrotkowskiej.

W wyniku zderzenia oba pojazdy zostały znacznie uszkodzone, nie nadawały się do dalszej jazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna. Jak się okazało, uczestnicy kolizji nie odnieśli obrażeń. Po godzinie oczekiwania na patrol policji, podjęto decyzję o zepchnięciu uszkodzonych aut poza jezdnię. Jeden z kierowców zadzwonił na telefon alarmowy i odwołał zgłoszenie.

Jak ustaliliśmy, z powodu absencji dużej liczby policjantów, związanej z masowym przechodzeniem na zwolnienia lekarskie, występują poważne braki w patrolach m.in. ruchu drogowego. Uczestnicy kolizji nie zostali więc przebadani na trzeźwość. Nikt również nie sprawdził, czy pojazdy mają aktualne przeglądy oraz OC.

Około godziny 23 skrzyżowanie zostało udrożnione.

źródło : http://www.lublin112.pl/groznie-wygladajaca-kolizja-na-ul-diamentowej-uczestnicy-nie-doczekali-sie-na-patrol-policji-zdjecia/?fbclid=IwAR0EG4lnvUO3sAeW9pfAQ7ci4Uz-JAW2D98POO0i8yIzkY1eUvSSUBHbp5U