Policjantka bohaterką Kalifornii ! We własnej obronie zastrzeliła bandytę, wystrzeliła w niego cały magazynek.
A jak by to było w naszym kraju? Pewnie bandyta okazałby się ojcem rodziny, spokojnym sąsiadem, który zawsze mówił dzień dzień dobry i pomagał wnieść zakupy do domu, a agresywna policjantka musiała w niego strzelić tyle razy, przecież wystarczyłoby raz w nogę. A w sumie to po co go zatrzymywała do kontroli ?  Policjantka miałaby zapewne pół roku wyjęte z  życia, tłumaczenia od wydziału kontroli, BSW i prokuratury po nagonkę medialną.  Wstrzymane premie i awanse, tak na wszelki wypadek. Ale to inny kraj i inne postępowanie.  Dyplom i podziękowanie, uścisk ręki i uśmiechnięte zdjęcie do mediów.  Jesteśmy dumni z opanowania funkcjonariuszki i jej walki o ocalenie życia – mówi jej bezpośredni szef. A co powiedział by nasz szef ? Sprawę wyjaśniamy, ustalamy przebieg zdarzenia,  czekamy na ustalenia prokuratury, podejmiemy stosowne kroki. Prokurator dodałby, że sprawdza czy policjantka nie przekroczyła swoich uprawnień …. Inny świat, a przede wszystkim inne podejście!  Jak myślicie ? Komentarze na FB.

 

Riley Jarecki bohaterką Kalifornii. Funkcjonariuszka wpakowała w bandytę cały magazynek [WIDEO]

(…) Policjantka chciała obejrzeć wnętrze pojazdu. Obeszła samochód, a następnie zbliżyła się do drzwi od strony kierowcy i prosiła o opuszczenie szyby. Mężczyzna zrobił to, spytał o co chodzi, jednocześnie wyciągnął broń i zaczął strzelać do policjantki. Jarecki odpowiedziała ogniem i wystrzelała cały magazynek w kierunku pojazdu Moralesa. 43-latek zginął na miejscu. (…)

(…)

– To jest ewidentne, że Morales chciał ją zabić – powiedział na środowej konferencji prasowej szeryf Jon Crawford. – Jesteśmy dumni z opanowania funkcjonariuszki i jej walki o ocalenie życia – dodał.(…)

 

źródło: https://ochrona24.info/14739,riley-jarecki-bohaterka-kalifornii/