Propozycja dla Członków NSZZ Policjantów i ich rodzin.
 1. Brak wpisowego.  Najniższa cena karnetu.
 2. Ta sama cena dla rodziny. Bez ograniczenia ilości osób dodatkowych.
 3. Bezpłatne zamrożenie karnetu, w dowolnym momencie.
 4. Zapisy jak na plakacie.
Ilość klubów rośnie.
Więcej na temat CityFit : https://cityfit.pl/
CityFit to nie tylko sieć klubów fitness. To miejsce, w którym osiągasz cele, zdobywasz kolejne wyżyny swoich umiejętności, poznajesz ludzi i spełniasz efektywnie czas wolny. Aktualnie sieć liczy aż 23 kluby w całej Polsce i liczba ta rośnie. Chcemy dotrzeć do jak największej liczby Polaków, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!

Co wyróżnia kluby CityFit?

Przestronne klimatyzowane wnętrza o powierzchni

od 1400 do aż 3200 m2,

podzielone na strefy treningowe (w największym klubie jest ich aż 14!), wyposażone w sprzęt marek premium oraz zajęcia grupowe w cenie karnetu. Do tego elastyczne warunki członkostwa i przejrzyste zasady. A to wszystko 24h/7 dni w tygodniu przez cały rok!

Klubowiczom oferujemy:

 • Sprzęt klasy premium (marki TechnoGym oraz Matrix)
 • Zajęcia grupowe w cenie karnetu
 • Dostępność 24/7 przez cały rok
 • Nowoczesny i wygodny system wstępu (bez zbędnych kart, tokenów i kluczyków)
 • Bezpłatną wodę filtrowaną
 • Świetnie zaprojektowaną przestrzeń z klimatyzacją oraz przestronnymi szatniami
 • Pomocną i wysokiej jakości obsługę klienta
 • Darmowe WiFi
Co to oznacza dla Ciebie?

Efektywne treningi – sprzęt klasy premium to dobrze wyważone ciężary, świetnie wyprofilowane maszyny, bezawaryjność i technologia pozwalająca osiągać kolejne cele treningowe jeszcze szybciej.
Świetnie spędzony czas wolny – zdrowy tryb życia to nie tylko zdrowe odżywianie i ruch. Nasze kluby to wspaniali ludzie, przyjacielska atmosfera i wzajemna motywacja. Nie ma lepszego sposobu na pozbycie się stresu!
Osiąganie wymarzonych celów – każda nasza podróż ma jakiś cel, a celami naszych klubowiczów są; zdrowy styl życia, wymarzona sylwetka, lepsze samopoczucie, pozbycie się stresu dnia codziennego. Pomagamy im je osiągać!
Jesteśmy częścią Twojego planu dnia – dzięki dostępności 24/7 to Ty decydujesz, kiedy wykonasz swój trening. Nie musisz już uzależniać się od godzin otwarcia Twojego klubu fitness!
Oszczędności i więcej pieniędzy w portfelu – atrakcyjne ceny karnetów oraz elastyczne zasady członkostwa to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki filtrowanej wodzie na terenie klubu możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych!
Łatwe pierwsze kroki – dzięki zajęciom IntroFit i zajęciom grupowym w cenie karnetu oraz wykwalifikowanemu zespołowi trenerskiemu, rozpoczęcie przygody z klubem fitness nigdy nie było łatwiejsze!

Jeszcze Cię nie przekonaliśmy, że CityFit jest najlepsze? Przyjdź do klubu i przekonaj się na własne oczy. Czekamy na Ciebie!

fb-share-icon