12 kwietnia br. odbył się kolejny już, tym razem Wiosenny Turniej Piłki Siatkowej drużyn Służb Ratujących Życie. Rozgrywki odbyły się w Jeleniej Górze, w hali sportowej przy ul. Złotniczej. Udział w nim wzięły drużyna strażaków, drużyna reprezentująca Areszt Śledczy w Jeleniej Górze, drużyna IPA wspierana przez policjantów z Jeleniej Góry, drużyna reprezentująca Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim oraz drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Jeleniej Górze.

Organizatorem turnieju było Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji-  IPA – Region Jelenia Góra oraz Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze.

12 kwietnia 2017 roku w godzinach od 8.30 do 14.00 w hali sportowej przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze  odbył się kolejny już, tym razem Wiosenny  Turniej Piłki Siatkowej drużyn Służb Ratujących Życie. Udział w nim wzięły drużyna IPA, wspierana przez policjantów  z Jeleniej Góry, drużyna strażaków, drużyna z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze, drużyna reprezentująca Komisariat Policji w Gryfowie Śląskim oraz sportowcy z Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Łącznie w zmaganiach sportowych udział wzięło 5 drużyn, które walczyły o puchar przewodniczącego IPA Region Jelenia Góra. Puchar ten  zdobyła drużyna IPA Region Jelenia Góra. Puchar za zajęcie drugiego miejsca ufundowały NSZZ Policjantów w Jeleniej Górze. W imieniu Przewodniczącego związków zawodowych puchar kapitanowi drużyny z Aresztu Śledczego w Jeleniej Górze wręczyła podinsp. Małgorzata Gorzelak. Puchar za trzecie miejsce ufundował Komendant Miejski Policji w jeleniej Górze, a otrzymała go drużyna reprezentująca strażaków jeleniogórskich. Puchary za pierwsze i trzecie miejsce w Turnieju, w imieniu przewodniczącego IPA Region Jelenia Góra  – wręczył podinsp. Bogumił Kotowski – Zastępca Komendanta Komendy Miejskiego Policji w Jeleniej Górze.

podinsp. Małgorzata Gorzelak

fb-share-icon