22 kwietnia 2017 roku „PUCHAR POLSKI federacji WRPF”

W dniu 22 kwietnia 2017 roku na głównej hali Centrum Aktywnego Wypoczynku Aqua – Zdrój Sp. z.o.o przy ul. Ratuszowej 6 w Wałbrzychu odbył się PUCHAR POLSKI federacji WRPF (World Raw Powerlifting Federation), w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW (bez koszulek specjalistycznych ).

Zawodnicy rywalizowali w następujących kategoriach: do 67.5 kg, do 75 kg, do 82.5 kg, do 90 kg, do 100 kg, do 110 kg, do 120 kg, do 140 kg,  + 140 kg, Niepełnosprawni, OPEN Kobiety (według formuły Wilks’a), OPEN Mężczyźni (według formuły Wilks’a), Junior do 18 lat (liczy się rok urodzenia), Junior do 21 lat (liczy się rok urodzenia), Weteran od 45 lat (liczy się rok urodzenia), OPEN Służb Mundurowych.

Bez wątpienia była to jedna z ”najsilniejszych” imprez jaka odbyła się w Wałbrzychu, a jej współorganizatorem był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KMP Wałbrzych. Trwała zacięta walka w Pucharze Polski Federacji WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc. Najsilniejsi Polacy oraz goście z Europy walczyli o triumf podnosząc setki kilogramów. Najlepszym nagrody wręczył Przewodniczący ZT NSZZP KMP Wałbrzych Marek Gonera.

W kategorii OPEN Służb Mundurowych zwyciężył Andrzej Kocyła  ze Złotoryi   z wynikiem 255 kg a drugie miejsce  zajął organizator zawodów Krzysztof Bałys z Wałbrzycha z wynikiem 240 kg, miejsce trzecie przypadało Krzysztofowi Kolera                z wynikiem 210 kg. Najsilniejszym Policjantem zawodów został Andrzej Kocyła, któremu przypadł Puchar Komendanta Miejskiego Policji  w Wałbrzychu.

Tabela wyników.

 

 

fb-share-icon