Turniej piłki nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha i Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu.

9 czerwca 2017 roku od wczesnych godzin porannych na boiskach przy ul. Ratuszowej w Wałbrzychu, do popołudniowych, rozgrywały się mecze piłkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Wałbrzycha i Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu. Współorganizatorem imprezy był Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu a jednym z sponsorów Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. 

 

W turnieju wzięło udział sześć drużyn. Oprócz ekip sportowych KMP w Wałbrzychu turnieju stanęły reprezentacje Wałbrzyskich Wodociągów, KWP we Wrocławiu, KPP w Jaworze oraz KPP w Polkowicach.

Emocji tradycyjnie nie brakowało. Bramek tym bardziej. Oficjalne wyniki przedstawiają się w następujący sposób.

Turniej, zresztą zgodnie z przewidywaniami kibiców wygrała drużyna Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, drugie miejsce zajęła drużyna z Polkowic, a trzecie miejsce na pudle zagwarantowali sobie koledzy z drugiej drużyny Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim drużynom, które wzięły udział w zawodach serdecznie gratulujemy i dziękujemy za dostarczone emocje we wspaniałej sportowej zabawie.

fb-share-icon