W dniu 11.06.2017 roku na Polanie Siedmickiej odbył się po raz kolejny festyn z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami były ZT NSZZ Policjantów KPP w Jaworze, ZT NSZZ Policjantów SPPP w Legnicy, NSZZ „Solidarność” KP PSP w Jaworze i Nadleśnictwo Jawor.  Dla naszych uczestników zabawę poprowadziła  Pani  Martyna Stempel, zapewniając dużą ilość konkursów i zabaw. Przedstawiciele organizatorów festynu zapewnili atrakcje dla wszystkich dzieci: były dmuchańce, kucyki, malowanie buziek, festyn odwiedziła  również Grupa Motocyklowa z Jawora. Dzieci i młodzież która uczestniczyła w festynie miała także możliwość sprawdzenia się w zawodach strzelecki z wiatrówki i łuku klasycznego. Zawody zostały zorganizowane przez Przewodniczącego Klubu Strzeleckiego „UR” w Jaworze Pana Rafała Sokołowskiego.

GALERIA TUTAJ

Największą atrakcją, na którą niecierpliwie czekały nie tylko dzieci, była kurtyna woda, która sprawiła wiele radości małym i dużym.

Wszyscy uczestnicy świetnie bawili się do samego końca, a festyn z okazji Dnia Dziecka 2017 mimo, że przeszedł do historii, można śmiało zaliczyć do bogatego kalendarza udanych imprez zorganizowanych przez Zarządy Terenowe NSZZ Policjantów KPP w Jaworze i SPPP w Legnicy, NSZZ „Solidarność” KP PSP w Jaworze oraz Nadleśnictwa w Jaworze.

fb-share-icon