Policjanci między młotem i kowadłem !  Zobacz materiał TVN24Nie ma chyba nic gorszego jak policjanci sterowani przez polityków.  Co by nie zrobić zawsze będzie źle !

Jedni krzyczeli “Bolek”, drudzy “Lech Wałęsa”. Policja ukarała jedną grupę.

Na pewno Władysław Frasyniuk nie zamierza odpuszczać i już zapowiada, że zobaczmy go 10 sierpnia na Krakowskim Przedmieściu. Jednak Ci, którzy z nim w lipcu poszli, teraz muszą się tłumaczyć. Materiał magazynu “Polska i Świat”.

Po poniedziałkowej miesięcznicy policja skierowała wnioski o ukaranie 44 osób, między innymi za zakłócanie zgromadzenia. Osiem z nich dotyczy zakłócanie aktu religijnego, choć nie do końca wiadomo, o jaką religię tu chodzi. Archidiecezja Warszawska umywa od niej ręce.

Wiadomo, że podczas marszu uczestników miesięcznicy, z kościoła pod Pałac Prezydencki, odmawiany był różaniec i śpiewane pieśni religijne. Ale były też okrzyki “Bolek”, będące odpowiedzią na słowa uczestników kontrmanifestacji: “Lech Wałęsa”. Policja zainteresowała się wyłącznie tymi drugimi okrzykami.

Zobacz cały materiał – http://tvnwarszawa.tvn24.pl/informacje,news,jedni-krzyczeli-bolek-drudzy-lech-walesa-policja-ukarala-jedna-grupe,236308.html

Marek Osiecimski, TVN24

kz/pm

 

fb-share-icon