Charytatywny Turniej Piłki Nożnej za nami!

Drużyny służb mundurowych, instytucji oraz firm prywatnych z powiatu kłodzkiego wzięły udział w Charytatywnym Turnieju Piłki Nożnej, jaki zorganizowany został 2 grudnia w hali sportowej Kłodzkiego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji. Do sportowej rywalizacji zgłosiło się 10 zespołów, a wszystko po to, by zebrać środki dla zmagających się z chorobą nowotworową – Sabiny i Pawła. Oboje są funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku.

 – Akcja zorganizowana została przez zarząd terenowy NSZZ Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku. Chcemy w ten sposób pomóc naszej koleżance oraz koledze, z którymi na co dzień pełnimy służbę. Środki zebrane w czasie trwania zmagań sportowych zostaną przeznaczone na ich leczenie i rehabilitację – wyjaśnia Dorota Jaworska z KPP Kłodzko. – Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nas w organizacji tego przedsięwzięcia. Szczególne podziękowania dla naszych sponsorów, przedstawicieli Urzędu Gminy w Kłodzku, Koła Gospodyń Wiejskich z Jaszkowej, baru Boguszyn oraz dla zespołów Youpiter i Podzamek Boys.

W turnieju wzięli udział  funkcjonariusze straży granicznej z Kłodzka i Wrocławia, strażacy z KP PSP w Kłodzku, emeryci MSW, a także funkcjonariusze: Zakładu Karnego w Kłodzku, Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku oraz przedstawiciele firmy Tauron, Banku Spółdzielczego i K2.

Pamiątkowymi pucharami za udział w turnieju nagrodzone zostały wszystkie drużyny. W programie wydarzenia nie zabrakło także loterii, konkursów z nagrodami oraz atrakcji dla dzieci.

Podczas imprezy na leczenie i rehabilitację Sabiny i Pawła udało się zebrać 21 560 złotych.

źródło: http://dkl.doba.pl/galeria/13931/75090#gallery-main-image

fb-share-icon