Brudziński: funkcjonariuszom, którzy się pochorowali, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

źródło: http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-11-06/brudzinski-funkcjonariuszom-ktorzy-sie-pochorowali-zycze-szybkiego-powrotu-do-zdrowia/?ref=slider&fbclid=IwAR2bZhp5TcE50vuKKbqsiamIjr0yDUn9ZgJ9UFux8B2FDcZNJJpXIGrnIq0

Wszystkim funkcjonariuszom, którzy się pochorowali – bez żadnej złośliwości, chciałbym szczerze i z całego serca życzyć szybkiego powrotu do zdrowia – powiedział szef MSWiA Joachim Brudziński podczas spotkania z funkcjonariuszami w garnizonie łódzkim. – Wierzę, być może naiwnie, że nikt po to zwolnienie nie sięgnął w sposób nieodpowiedzialny, że zostało ono wydane zgodnie z prawem – dodał.

Brudziński podczas konferencji w Łodzi podziękował wszystkim funkcjonariuszom, którzy patrolowali kraj w okresie dnia Wszystkich Świętych.

 

– Państwo tutaj, w garnizonie łódzkim, ale również w całym kraju, poradziliście (sobie) i zadbaliście o to bezpieczeństwo wszystkich Polaków i chciałbym się państwu w pas pokłonić, i na wasze ręce złożyć serdeczne podziękowania – powiedział szef MSWiA.

 

– Wszystkim funkcjonariuszom, którzy się pochorowali w tym okresie – bez żadnej złośliwości, chciałbym szczerze i z całego serca życzyć szybkiego powrotu do zdrowia – podkreślił.

 

– Wierzę, być może naiwnie, że nikt po to zwolnienie nie sięgnął w sposób nieodpowiedzialny, że zostało ono wydane również w zgodzie z sumieniem i przysięgą lekarską, jaką składali lekarze. A że taka skala – no cóż, czasami tak bywa – dodał.