Płyta szczecińskiego funkcjonariusza dla Kingi Szwed – policjantki z Tucholi.

Podkom. dr Marek Łuczak, na co dzień koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom i autor ponad 40 książek, wydał płytę, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie Kingi Szwedy, policjantki z Tucholi. Kinga Szweda jest wicemistrzynią świata, mistrzynią Europy i dwukrotną mistrzynią Polski w fitness sylwetkowym, na co dzień policjantką w zespole ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

W 2016 roku dowiedziała się, że ma zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka.

Cały nakład płyty trafił już do prowadzonej przez Iwonę Lis Fundacji Forani z Warszawy, która pomaga Kindze. Fundacja ma zająć się dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie Kingi.

Marek wydał limitowaną serię 480 sztuk swojego albumu, tzw. EP-kę Outsider – Broken, na której umieścił sześć swoich utworów, do których napisał muzykę i słowa. Głosu użyczyła, mieszkająca obecnie w Berlinie, szczecińska wokalistka Klaudia Zając. W 2016 roku powstała pierwsza płyta Outsider – Waiting for the Night, którą również policjant przeznaczył na cele charytatywne.

Outsider Broken (wideo)]

źródło : http://www.policja.pl/pol/aktualnosci/138958,Plyta-szczecinskiego-funkcjonariusza-dla-policjantki-z-Tucholi.html

źródło : https://www.youtube.com/watch?v=cYDTIaL14t8

fb-share-icon