W dniu 10 czerwca 2017 roku na Lądowisku w Świebodzicach odbył się VI Festyn Służb Mundurowych Powiatu Świdnickiego z okazji dnia dziecka tj: Policji, Straży Pożarnej, Służby Więziennictwa.

GALERIA FOTO

Przygotowano dla nich mnóstwo atrakcji, m.in. gry i zabawy sportowe, konkursy o służbach mundurowych. Nie zbrakło również pokazów takich jak: pokaz tresury psów policyjnych, technik kryminalistyki zaprezentował na czym polega daktyloskopowanie, można było zobaczyć prawdziwego Antyterrorystę i zrobić sobie z nim zdjęcie  również dzieci mogły nauczyć się jak udzielić I pomocy medycznej. Uczestnicy festyny mogli zapoznać się ze sprzętem policyjnym jak również wojskowym . Grupa motocyklistów z Jawora przewoziła wszystkich uczestników Festynu. Odbyły loty samolotami , a  także występy Iluzjonisty.

Festyn rozpoczeliśmi  od tradycyjnych rzutów lotkami w wykonaniu  Komendantów  Służb Mundurowych.

Składamy podziękowania wszystkim , którzy objęli Patronatem VI Festyn Służb Mundurowych:    

WOJEWODA DOLNOŚLĄSKI,KOMENDANT WOJEWÓDZKI POLICJI WE WROCŁAWIU,

STAROSTA POWIATU ŚWIDNICKIEGO,PREZYDENT MIASTA ŚWIDNICY

BURMISTRZ MIASTA ŚWIEBODZIC,BURMISTRZ MIASTA STRZEGOM,

WÓJT GMINY ŚWIDNICA, ZARZĄD WOJEWÓDZKI NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO POLICJANTÓW WE WROCŁAWIU,

oraz wszystkim Partnerom , którzy udzielili wsparcia finansowego:

MIASTO ŚWIEBODZICE,ŚWIDNICKI RYNEK Z TRADYCJAMI GMINA ŚWIDNICA

MIASTO ŚWIDNICA,LĄDOWISKO TOWARZYSTWA LOTNICZEGO W  ŚWIEBODZICACH,  DABRO BAU, JAKO, P.P.H.U. KAM-TRANS, DARBOR,CREDIT AGRICOLE, KASA UNII LUBELSKIEJ, INVEST PARK – WAŁBRZYSKA SPECJALNA STREFA EKONOMICZNA PASOL – PACO, REDBARON, POLSKA CERAMIKA OGNIOTRWAŁA ŻARÓW,  STAROSTWO POWIATOWE W ŚWIDNICY ,FUNDUSZ REGIONU WAŁBRZYSKIEGO ZARZĄD WOJEWÓDZKI NIEZALEŻNEGO SAMORZĄDNEGO ZWIĄZKU ZAWODOWEGO POLICJANTÓW WE WROCŁAWIU

Ogromne podziękowania kierujemy w stronę Członków Towarzystwa Lądowiska w Świebodzich za wkład i pomoc w zorganizowaniu Festynu.

Wszystkim Funkcjonariuszom , którzy na festynie byli obecni i prezentowali sprzęt oraz pogłębiali wiedzę najmłodszych uczestników na temat służb mundurowych, grupie wojskowej a także grupie motocyklistów z Jawora.

Gorące podziękowania kierujemy dla Grupy Młodzieży z Jaworzyny Śląskiej i jej opiekuna Pana Sebastiana Grajaszka , którzy opiekowali się i zabawiali dzieci w trakce festyny.

 

 

 

 

 

 

fb-share-icon