Koleżanki i koledzy związkowcy informujemy, że od dnia 1 lutego 2022 roku rozpoczynamy zapisy na turnusy wypoczynkowe dla członków NSZZP realizowane na terenie Policyjnego Ośrodka Szkoleniowo – Wypoczynkowego „KROKUS” w Mielnie.
Terminy 10-dniowych turnusów wraz z wykazem domków będących do naszej dyspozycji zawarte zostały w ogłoszeniu.

Zapisy odbywają się jedynie poprzez zgłoszenie przy użyciu formularza (załącznik nr 2) na maila: zwnszzpwroclaw@gmail.com .
Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie od członków NSZZ Policjantów woj. dolnośląskiego. Decyduje kolejność zgłoszeń przy rezerwacji terminów.
Po dokonaniu zgłoszenia osoba zainteresowana dostaje od nas telefonicznie (SMS) informację o przydzieleniu terminu turnusu oraz wyliczenie kwoty należnej do zapłaty. Płatności dokonujemy na numer rachunku bankowego ZW NSZZP we Wrocławiu – wskazany w informacji z potwierdzeniem rezerwacji.
Utrzymujemy dofinansowanie dla członków naszego ZW NSZZP oraz członków ich najbliższej rodziny (dzieci, partner życiowy) na poziomie 20%.
Kwoty płatności :
– w przypadku wpłaty jedynie zaliczki jest to połowa kwoty wskazanej w wyliczeniu po dokonaniu potwierdzenia rezerwacji i płatna w terminie do 31 marca 2023 roku – przy pierwszej racie wpłaty nie naliczamy jeszcze zniżki 20% w ramach dofinansowania ZW. Druga rata płatna max. do 30 kwietnia 2023 roku , wówczas dopiero naliczamy 20 % zniżkę od całości jako dofinansowanie ZW. Zainteresowany dostaje od nas informację z dokładnymi wyliczeniami kwot.
– w przypadku wpłaty całej kwoty na dzień 31 marca 2023 roku, naliczamy od razu 20 % refundację z dofinansowania ZW.

PRZYPOMINAMY – dofinansowanie 20 % kwoty przez ZW przysługuje jedynie dla członka NSZZP – jako wnioskodawcy oraz najbliższych członków jego rodziny tj. żona (partner/ka) i dzieci. W przypadku zamiaru zabrania ze sobą dodatkowych osób (osoby trzecie), należy bezwzględnie zgłosić te osoby na formularzu, celem zapewnienia miejsc noclegowych oraz wyżywienia, natomiast zapłata w wymiarze 100% stawki z cennika OSW “Krokus” dokonywana jest indywidualnie w kasie ośrodka .
Opłaty dodatkowe jak klimatyczna, parking za pojazd, dopłata za pobyt z psem lub kotem (wyłącznie w domku campingowym) dokonywane są indywidualnie przez zainteresowanego na miejscu w kasie ośrodka.
Zakwaterowanie rozpoczyna się od godz. 17.00 w dniu rozpoczęcia turnusu, natomiast opuszczenie pokoi (domków) i miejsca parkingowego następuje w ostatnim dniu turnusu do godz. 10.00.
Prezydium ZW NSZZP woj. dolnośląskiego

fb-share-icon