Nasz kolega Władek Okrzyński po 35 latach służby przeszedł na zasłużoną emeryturę.

Przejście do kolejnego etapu życia Władka zbiegło się z ciężka choroba, z która dzielnie walczy od poprzedniego roku. Władek, służbę rozpoczął jako wywiadowca by przechodząc kolejne stanowiska zakończyć służbę jako kierownik jednego z największych referatów Wydziału Prewencji i Patrolowego KMP we Wrocławiu. W czasie swojej wieloletniej służby zawsze związany z prewencją. Na pierwszej linii wyszkolił kilka pokoleń wrocławskich policjantów. Był też wieloletnim członkiem NSZZ Policjantów.

Dlatego też w dniu dzisiejszym postanowiliśmy go odwiedzić w domu i podziękować za wiele lat służby i działalności społecznej w związkach zawodowych na rzecz wrocławskich funkcjonariuszy. Na miejscu czekał już na nas z herbatą i pączkami, nie omieszkał opowiedzieć kilka, ciekawych historii ze swojej służby.

My natomiast przekazaliśmy pamiątkową tabliczkę i klika policyjnych gadżetów życząc przy tym jak najszybszego powrotu do zdrowia. Jak mówią jego koledzy ” Władziu jesteśmy pewni, że tak się stanie bo byleś twardy, mocno stapajacym po ziemi policjantem, jesteś prawym i godnym podziwu czlowiekiem, a życzymy Ci byś był zdrowym i szczęśliwym  emerytem otoczonym gronem najbliższych, kochających cie osób.

Dariusz Szachnowski Przewodniczący ZT NSZZP KMP Wrocław

Robert Pietrzak Wiceprzewodniczący ZT NSZZP KMP Wrocaw

Anna Sowa WPiP KMP Wrocław

fb-share-icon