Z okazji Dnia Kobiet, Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu wspólnie z Niezależnym Samorządnym Związkiem Zawodowym Policjantów województwa dolnośląskiego zorganizowali specjalny koncert orkiestry policyjnej, który odbył się w Domu Klubowym Śnieżka przy pl. Muzealnym 16. Panie otrzymały kwiaty, a najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom złożył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – insp. Arkadiusz Golanowski.

Spotkanie z okazji 8 marca rozpoczęło się o godzinie 12.00. Orkiestra policyjna zagrała utwory rozrywkowe, przygotowane specjalnie na tę okoliczność. W trakcie koncertu kilku policjantów zaśpiewało dla wszystkich Pań piosenki z repertuaru wykonawców znanych nie tylko z polskiej estrady. Prezentowane utwory za każdym razem kończyły się dużymi brawami ze strony Pań, które dzisiaj obchodzą swoje święto, a które po brzegi wypełniły salę.

Na zakończenie specjalnego koncertu życzenia dla Pań złożył w imieniu swoim i funkcjonariuszy Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu – insp. Arkadiusz Golanowski.

Wszystkim Paniom z okazji ich święta życzymy Wszystkiego Najlepszego.

Sekcja Prasowa KWP we Wrocławiu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fb-share-icon